Роздуми про терапію

Група яка зформувалась, прийшла до зрілості...

Блог психолога
Група яка зформувалась, прийшла до зрілості... Яка вона?... Сьогодні про це роздуми....
Терапевтична група це завжди про слабкість про ранимість, про беззахистність, часто про безпомічність, про чесність і про любов...
І чим зріліша і сильніша група, тим більше у ній можливості для дуже чуттєвих, тонких і глибоких переживань.
В умовах сильної, зрілої групи багато місця для правди, для чесності, для інтимності...для розпакування і проживання витіснених страхів, болю...
І це про життя.... Адже в житті все так само...
Це якось дуже по справжньому і чесно, коли ти відчуваєш , що можеш з чимось погодитись, або щось змінити не від слабкості чи недостатності сил доказати протилежне, не чез потребу самоствердитись, не від страху залишитись в ізоляції незрозумілим і відторгнутим, а від ВІДЧУТТЯ ВНУТРІШНЬОЇ МОЖЛИВОСТІ прийняти і погодитись, і вже з цієї точки взаємодіяти з цим.
Це коли інша, відмінна від твоєї, правда не викликає внутрішнього супротиву і розширює, а не руйнує, твоє уявлення про світ.
Це про внутрішнє відчуття можливості і бажання наблизитись, доторкнутись до того що є на справді, навіть якщо ця правда якась "не така", або "дуже сильно не така".
І тоді це про зрілість, про цілісність, про можливість взаємодіяти зі світом не під впливом внутрішніх страхів, супротивів і захисних механізмів, а з позиції спокійного, свідомого вибору.
Якщо ви відчуваєте що вам потрібна така группа, звертайтесь.
Made on
Tilda