Роздуми про терапію

"Желаю вам найти другие способы отдыхать, помимо болезней "

Блог психолога
"Желаю вам найти другие способы отдыхать, помимо болезней " - мені подобається ця фраза.
І це так влучно . Адже більшість наших хвороб це підсвідоме бажання відпочити, перезавантажитись. Хвороба з'являється тоді, коли організм втомлений і ослаблений, коли не працює імунітет.
Ми роками відкладаємо свій відпочинок і оздоровлення на потім, а потім роками ходимо по лікарнях і їмо купу ліків щоб добре себе почувати.
Ми звикли дбати про свої матеріальні речі, одяг, посуд, техніку, слідкувати за ними, заряджати, коли сідає батарея, чистити, мити та перезавантажувати.
І уявімо собі, яким буде наше тіло, наш організм, наша психіка, якщо ми почнемо так само бережно і відповідально дбати про себе. Робити собі відпочинок, давати можливість своєму організму і своїй нервовій системі відновитись, очиститись, підзарядитись.
Маючи сили, натхнення та почуваючись добре фізично, на скільки ефективнішими ми будемо. На скільки більше і якісніше ми зможемо створити та реалізувати різних планів, ідей, задач.
Витрачати час та кошти на якісний відпочинок або на якісне лікування... Бажаю всім нам робити свій вибір на користь першого.
Made on
Tilda